Senioren
Dames J28
21:00 - 22:00
KG2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren A
MA01
19:30 - 21:00
W1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
MA02
20:00 - 21:30
W3 - AB
Trainer(s)
Jan Heesters
Opmerkingen
MA03
20:30 - 21:30
KG6
Trainer(s)
Tarien Prinsloo
Opmerkingen
MA04
20:30 - 21:30
KG6
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren B
MB01
17:00 - 18:30
W3 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
MB02
18:30 - 20:00
W3 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
MB03
18:30 - 19:30
KG6
Trainer(s)
Tarien Prinsloo
Opmerkingen
MB04
18:30 - 19:30
KG6
Trainer(s)
Bo-Jazz Elzinga
Opmerkingen
MB05
18:30 - 19:30
KG4 - AB
Trainer(s)
Sabine Schilleman
Opmerkingen
MB06
19:30 - 20:30
KG6 - AB
Trainer(s)
Véronique Hertogh
Opmerkingen
Junioren C
MC01
17:00 - 18:30
W3 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
MC02
18:30 - 20:00
KG2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
MC03
18:30 - 19:30
KG4 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren D
MD01
15:30 - 17:00
W3 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
MD02
15:30 - 17:00
W3 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
MD03
15:30 - 17:00
W3 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
MD04
15:30 - 16:30
KG4
Trainer(s)
Bo-Jazz Elzinga
Marco Kuiper
Opmerkingen
MD05
15:30 - 16:30
KG4
Trainer(s)
Ruben Kaaij
Opmerkingen
MD06
16:30 - 17:30
KG4
Trainer(s)
Marco Kuiper
Tim Wolffenbuttel
Opmerkingen
MD07
16:30 - 17:30
KG4
Trainer(s)
Bo-Jazz Elzinga
Opmerkingen
MD08
17:30 - 18:30
KG4
Trainer(s)
Bo-Jazz Elzinga
Opmerkingen
MD09
17:30 - 18:30
KG4
Trainer(s)
Marco Kuiper
Opmerkingen
Senioren
SCHC TX1
21:00 - 22:30
W1
Trainer(s)
Opmerkingen
Overig
Trimhockey
20:30 - 22:00
KG2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren A
JA01
18:00 - 19:30
W1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
JA02
20:00 - 21:30
W3 - CD
Trainer(s)
Sabine Schilleman
Opmerkingen
JA03
19:00 - 20:00
W1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
JA04
20:30 - 21:30
KG7 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren B
JB01
17:00 - 18:30
W1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
JB02
18:30 - 20:00
W3 - AB
Trainer(s)
Jan Heesters
Opmerkingen
JB03
18:30 - 19:30
KG7
Trainer(s)
Dewi Hummel
Opmerkingen
JB04
18:30 - 19:30
KG7
Trainer(s)
Opmerkingen
JB05
19:30 - 20:30
KG7
Trainer(s)
Cathelijne den Hollander
Opmerkingen
JB06
19:30 - 20:30
KG7
Trainer(s)
Tarien Prinsloo
Opmerkingen
Junioren C
JC01
16:00 - 17:30
W1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
JC02
17:30 - 19:00
W1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
JC03
17:30 - 18:30
KG2
Trainer(s)
Tarien Prinsloo
Opmerkingen
JC04
17:30 - 18:30
KG2
Trainer(s)
Max Kuiper
Opmerkingen
JC05
18:30 - 19:30
KG2 - AB
Trainer(s)
Floor Joosten
Opmerkingen
JC06
16:30 - 17:30
KG2
Trainer(s)
Tarien Prinsloo
Opmerkingen
Junioren D
JD01
16:30 - 18:00
W1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
JD02
15:30 - 17:00
W1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
JD03
15:30 - 17:00
W1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
JD04
15:30 - 16:30
KG2
Trainer(s)
Tarien Prinsloo
Opmerkingen
JD05
15:30 - 16:30
KG2
Trainer(s)
Wouter den Hollander
Opmerkingen
JD06
16:30 - 17:30
KG2
Trainer(s)
Max Kuiper
Opmerkingen
Overig
Looptraining
19:30 - 20:30
KG2 - AB
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
instructie scheids datum volgt 6 of 13
20:00 - 21:00
KG2 - CD
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
SCHEIDS INSTRUCTIE OUDERS ERIC
Looptraining
20:00 - 21:00
W1 - CD
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
ISRT 7 en 14 maart 2022 Afspraak D. Nas
Studententeams
21:30 - 22:30
W3
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen

Hoofdsponsor

 

Livestream


Wat fijn dat je hebt gekeken. Graag tot een volgende keer. 

Instagram

SCHC TV