Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 JD2 W1 - CD
16:00 - 17:30 MD02 Bram Jansen
Stephan Gramkow
KG4 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes M8E1 W3 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes M8E2 W3 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes M8E3 W3 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes M8E4 KG2
16:00 - 17:00 Meisjes M8E5 KG2
16:00 - 17:00 Meisjes M8E6 KG2
16:00 - 17:00 Meisjes M8E7 KG2
16:30 - 18:00 JD1 W1 - AB
16:30 - 17:30 MD06 KG7
16:30 - 17:30 MD07 KG7
16:30 - 17:30 MD08 KG7
16:30 - 17:30 MD09 KG6
17:00 - 18:30 JC2 W1 - CD
17:00 - 18:00 Jongens J8E1 KG2
17:00 - 18:00 Jongens J8E2 KG2
17:00 - 18:00 Jongens J8E3 KG2
17:00 - 18:00 Jongens J8E4 KG2
17:00 - 18:00 Keeperstraining W3 - AB JC2/JC3 Beau/Mees
17:00 - 18:30 MC01 Maaike Steen KG4 - CD
17:00 - 18:30 MD01 Arnoud Boersma
Suzanne Homma
W3 - CD
17:30 - 19:00 JC1 W1 - AB
17:30 - 19:00 MC02 Remco van der Have KG4 - AB
17:30 - 18:30 MC03 KG7
17:30 - 18:30 MC04 KG7
17:30 - 18:30 MC05 KG6
17:30 - 18:30 MC06 KG6
18:00 - 19:00 Keeperstraining W3 - AB JD1/JD2/ MD1/MD2 Ivar/Thijs/ Anna/Isa
18:00 - 19:30 MB03 KG2 - AB
18:00 - 19:00 MD04 KG2 - CD
18:15 - 20:00 JB1 W1 - AB
18:30 - 20:00 MA1 Arnoud Boersma W1 - CD
18:30 - 19:30 MB02 Marijke Brune W3 - CD
18:30 - 19:30 MB10 KG4 - CD
18:30 - 19:30 MC07 KG7
18:30 - 19:30 MC08 KG7
18:30 - 19:30 MC09 KG6
18:30 - 19:30 MC10 KG6
18:30 - 19:30 MC11 KG6
19:00 - 20:30 JC3 KG4 - AB
19:00 - 20:00 MA4 Jan Heesters KG2 - CD
19:00 - 20:30 MB01 Suzanne Homma W3 - AB
19:15 - 21:00 JA1 W1 - AB
19:30 - 20:30 JA2 W3 - CD onder vbh
19:30 - 20:30 JB3 KG4 - CD
19:30 - 20:30 JB6 Mathilde Meeuwis KG2 - AB
19:30 - 20:30 Keeperstraining KG6 - AB A keepers hockeylijn
20:00 - 21:00 JB4 KG2 - CD
20:00 - 21:00 MA2 Jan Heesters W1 - CD
20:30 - 21:30 JB2 Remco van der Have W3 - AB
20:30 - 22:00 Trimhockey Dorine Copijn
Johan Louter
Paul Tesser
KG2 - AB
21:00 - 22:30 Dames 45+ KG2 - CD
21:00 - 22:30 Trimcompetitie W1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 11:00 Trimhockey W3
16:00 - 17:30 JD1 Mark Boot W3 - AB
16:00 - 17:30 JD2 W3 - CD
16:00 - 17:30 Keeperstraining W1 - AB 16.00 Douwe en Marthe 17.00 Daan en Eleonore
17:00 - 18:00 JD3 Jurgen Mensink KG4 - CD
17:00 - 18:00 JD8 Jurgen Mensink KG6 - AB
17:30 - 19:30 Dames 01 Nettie van Maasakker W1
17:30 - 19:00 JB1 W3 - CD
17:30 - 19:00 JC1 W3 - AB
17:30 - 18:30 JD5 David Fousert KG2 - AB
17:30 - 18:30 MA3 KG7
17:30 - 18:30 MA5 KG7
17:30 - 18:30 MB08 Marian Wiarda KG4 - AB
18:00 - 19:00 JD6 KG4 - CD OPTIE
18:00 - 19:00 MB02 KG2 - CD
18:00 - 19:00 MB04 KG6 - AB
18:30 - 19:30 JD4 KG4 - AB
18:30 - 19:30 Keeperstraining KG2 - AB Hockeylijn C
18:30 - 19:30 MA6 KG7
18:30 - 19:30 MA7 KG7
19:00 - 20:00 MB06 KG4 - CD
19:00 - 20:00 MB07 Saskia Daniëls KG2 - CD
19:00 - 20:30 MC02 Jos Rikze
Remco van der Have
W3 - CD
19:30 - 20:00 Dames 01 W1 - AB
19:30 - 20:00 Heren 01 W1 - CD
19:30 - 20:30 JA3 KG7
19:30 - 20:30 JA4 KG7
19:30 - 20:30 JC6 KG4 - AB
19:30 - 20:30 MB05 KG2 - AB
20:00 - 22:00 Heren 01 Michiel van der Struijk W1
20:00 - 21:30 Heren 02 W3 - AB
20:30 - 22:00 Dames 02 W3 - CD
20:30 - 22:00 Dames 03 KG2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 04 KG2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 10 KG4 - CD
20:30 - 21:30 JA5 KG7
20:30 - 21:30 JA6 KG7
20:30 - 22:00 Reservering KG4 - AB Extra senioren training
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 11:00 Trimhockey Gregor Holtzer W3
15:30 - 16:30 Jongens JF1 KG4
15:30 - 16:30 Jongens JF2 KG4
15:30 - 16:30 Jongens JF3 KG4
15:30 - 16:30 Jongens JF4 KG4
15:30 - 16:30 Jongens JF5 KG4
15:30 - 16:30 Meisjes MF1 KG2
15:30 - 16:30 Meisjes MF2 KG2
15:30 - 16:30 Meisjes MF3 KG2
15:30 - 16:30 Meisjes MF4 KG2
15:30 - 16:30 Meisjes MF5 KG2
15:30 - 16:30 Meisjes MF6 W3
15:30 - 16:30 Meisjes MF7 W3
15:30 - 16:30 Meisjes MF8 W3
15:30 - 16:30 Meisjes MF9 W3
16:00 - 17:30 MD02 Vanette Homma KG6 - AB
16:30 - 17:30 Jongens J8E1 W1 - AB
16:30 - 17:30 MD03 KG6 - CD
16:30 - 17:30 MD04 KG7
16:30 - 17:30 MD05 KG7
16:30 - 17:30 Meisjes M8E1 W1 - CD
16:45 - 17:45 Jongens J6E1 KG2
16:45 - 17:45 Jongens J6E2 KG2
16:45 - 17:45 Jongens J6E3 KG2
16:45 - 17:45 Jongens J6E4 KG2
16:45 - 17:45 Jongens J6E5 KG4 - CD
16:45 - 17:45 Jongens J6E6 KG4 - CD
16:45 - 17:45 Meisjes M6E1 W3
16:45 - 17:45 Meisjes M6E2 W3
16:45 - 17:45 Meisjes M6E3 W3
16:45 - 17:45 Meisjes M6E4 KG4 - AB
16:45 - 17:45 Meisjes M6E5 KG4 - AB
17:30 - 18:30 JC3 KG7
17:30 - 18:30 JC4 KG7
17:30 - 18:30 JC5 KG6
17:30 - 18:30 JC6 KG6
17:30 - 18:30 Keeperstraining W1 - CD Hockeylijn D
17:30 - 19:00 MC01 Arnoud Boersma W1 - AB
18:00 - 19:00 Jongens J8E2 KG2
18:00 - 19:00 Jongens J8E3 KG2
18:00 - 19:00 Jongens J8E4 KG2
18:00 - 19:00 MC06 W3 - CD
18:00 - 19:30 MD01 Vanette Homma W3 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes M8E2 KG2
18:00 - 19:00 Meisjes M8E3 KG4
18:00 - 19:00 Meisjes M8E4 KG4
18:00 - 19:00 Meisjes M8E5 KG4
18:00 - 19:00 Meisjes M8E6 KG4
18:00 - 19:00 Meisjes M8E7 KG4
18:30 - 20:00 JB2 W1 - CD
18:30 - 19:30 JB3 KG7
18:30 - 19:30 JB4 KG7
18:30 - 19:30 JB5 KG6
18:30 - 19:30 JB6 KG6
19:00 - 20:30 JA1 Floris de Ridder W1 - AB
19:00 - 20:00 JA2 KG2 - CD
19:00 - 20:00 JD7 Clara Drenth-van Maanen
Niels Kaaij
KG2 - AB
19:00 - 20:30 MB01 W3 - CD
19:00 - 20:00 MC09 Sara-Lotte Ruyssenaars KG4 - CD
19:00 - 20:00 MC10 KG4 - AB
19:30 - 20:30 JB7 KG6 - AB
19:30 - 21:00 MA1 W3 - AB
19:30 - 20:30 MB09 KG7
19:30 - 20:30 MB10 KG7
19:30 - 20:30 MC11 KG6 - CD
20:00 - 21:00 Dames 07 KG4 - CD
20:00 - 21:00 Dames 08 KG4 - AB
20:00 - 21:30 Heren 05 KG2 - AB
20:00 - 21:30 Heren 07 KG2 - CD
20:00 - 21:30 Heren 08 W1 - CD
20:30 - 22:00 Dames 05 KG6 - AB Team Marly Beek
20:30 - 22:00 Dames 09 KG7 - AB Team Martine Bosch
20:30 - 22:00 Dames J02 KG7 - CD Team Manou Kissels
20:30 - 22:00 Heren 03 W1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 06 W3 - CD
20:30 - 22:00 Heren 09 KG6 - CD
21:00 - 22:00 Dames 04 KG4 - CD
21:00 - 22:30 Dames 06 KG4 - AB
21:00 - 22:30 Heren veteranen B W3 - AB
21:00 - 22:30 Heren veteranen C W3 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:30 Dames 01 W1
16:00 - 17:30 JD1 Mark Boot W3 - AB
16:00 - 17:00 Keeperstraining W3 - CD MA2/MB1/JB1/ Mats/Myrthe/Bink
16:00 - 17:00 Keeperstraining KG2 - AB Keepers B lijn
16:00 - 17:30 MD02 Arnoud Boersma
Stephan Gramkow
KG4 - AB
16:30 - 17:30 JD3 KG7
16:30 - 17:30 JD4 KG7
16:30 - 17:30 JD6 KG6
16:30 - 17:30 JD7 KG6
17:00 - 18:00 Heren 01 Michiel van der Struijk W1
17:00 - 18:30 JC2 Hugo Vermeeren KG2 - AB
17:00 - 18:30 JD2 Dorinda Jessurun KG2 - CD
17:00 - 18:00 Keeperstraining W3 - CD MC1/MC2 Anne en Maryse
17:00 - 18:00 MC04 KG4 - CD
17:30 - 18:30 JD5 KG6
17:30 - 18:30 JD8 KG6
17:30 - 18:30 MB03 KG7
17:30 - 18:30 MB04 KG7
17:30 - 19:00 MC01 Bart van Gaalen W3 - AB
18:00 - 19:30 Dames 01 W1
18:00 - 19:30 MB01 W3 - CD
18:00 - 19:00 MD09 KG4 - CD
18:30 - 19:30 MB05 KG6
18:30 - 19:30 MB06 KG6
18:30 - 19:30 MB07 KG7
18:30 - 19:30 MB08 KG7
18:30 - 19:30 MC03 KG2 - CD
18:30 - 19:30 MC05 KG2 - AB
19:00 - 20:30 JA1 Floris de Ridder W3 - AB
19:00 - 20:00 JA4 Albert van Heerde
Jasper van Duijnhoven
KG4 - CD
19:00 - 20:00 MA4 KG4 - AB
19:30 - 21:15 Heren 01 Michiel van der Struijk W1
19:30 - 20:30 JA3 KG6 - CD
19:30 - 20:30 JA6 KG7 - CD
19:30 - 20:30 JB7 KG2 - CD
19:30 - 20:30 MA2 Sanne van Gils W3 - CD
19:30 - 20:30 MA3 KG6 - AB
19:30 - 20:30 MC08 KG2 - AB
20:00 - 21:00 Dames J01 KG4 - CD
20:00 - 21:30 Heren 04 Jan Heesters KG7 - AB
20:00 - 21:00 Reservering KG4 - AB Reservering keepertraining senioren
20:30 - 22:00 Dames 02 W3 - AB
20:30 - 22:00 Heren 02 W3 - CD
20:30 - 21:30 JA5 KG7 - CD
21:00 - 22:30 Dames veteranen B KG4 - AB
21:00 - 22:30 Dames veteranen C KG4 - AB
21:00 - 22:30 Heren veteranen LXA KG4 - CD
21:00 - 22:30 Heren veteranen VL 1 KG2 - AB
21:00 - 22:30 Heren Veteranen VL 2 KG2 - CD
21:00 - 22:30 Heren Veteranen VL 3 KG2 - CD
21:00 - 22:30 Trimhockey Pieter Elstgeest KG6
21:15 - 22:30 Dames veteranen A W1 - CD
21:15 - 22:30 Heren veteranen A W1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 17:00 MD01 Arnoud Boersma
Vanette Homma
W1 - AB
16:00 - 17:00 Jongens J6E1 KG2
16:00 - 17:00 Jongens J6E2 KG2
16:00 - 17:00 Jongens J6E3 KG2
16:00 - 17:00 Jongens J6E4
KG2
16:00 - 17:00 Jongens J6E5 KG4 - CD en E6
16:00 - 17:00 Keeperstraining W1 - CD JB2/MB2/MB3 Gijs/Eva/Eeke
16:00 - 17:00 MC07 KG6 - CD
16:00 - 17:00 MD05 Alice van den Bos KG6 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes M6E1 W3
16:00 - 17:00 Meisjes M6E2 W3
16:00 - 17:00 Meisjes M6E3 W3
16:00 - 17:00 Meisjes M6E5 KG4 - AB
17:00 - 18:30 JC1 W3 - AB
17:00 - 18:30 JC2 W3 - CD
17:00 - 18:00 JC4 KG4 - AB
17:00 - 18:00 Keeperstraining KG2 - AB JJ keepers
17:00 - 18:00 MD03 Milou Cnossen KG4 - CD
17:00 - 18:00 MD07 KG2 - CD
17:00 - 18:00 MD08 KG6 - AB
17:30 - 19:30 Dames 01 W1
18:00 - 19:00 JB5 Ellen Boot KG4 - AB
18:00 - 19:00 JC5 Benno Jimmink KG4 - CD
18:00 - 19:30 MC02 Jos Rikze KG2 - CD
18:00 - 19:00 MD06 KG2 - AB
18:30 - 20:00 JB1 W3 - AB Onder voorbehoud
18:30 - 20:00 MA1 W3 - CD
19:00 - 20:00 MB09 Alexander Boissevain KG2 - AB
19:30 - 21:30 Heren 01 Michiel van der Struijk W1

Hoofdsponsor

Instagram

SCHC TV