Bestuur VOORZITTER
Arthur Bouvy -
Bestuur SECRETARIS
Christiaan Boer -
Bestuur PENNINGMEESTER
Krijn Olthof -
Bestuur ACCOMMODATIE
Björn Steen -
Bestuur HORECA & EVENEMENTEN
Rutger van Londen -
Bestuur SPONSORING
Sebastiaan Westerhout -
Bestuur JEUGD HOCKEY
Matthieu Vermeeren -
Bestuur SENIOREN HOCKEY
Duncan Moser -
Bestuur TOPHOCKEY Heren 1 en 2
Leonard Posthumus Meyjes -
Bestuur TOPHOCKEY Dames 1 en 2
Willem Boot -
Gevonden Voorwerpen
Ingrid Eijgenhuijsen -
Maaike Wehmeijer -
Operations Manager
Daphne Lankhout -
Ledenadministratie
Mariëlle de Jongh-van de Looij -
Secretariaat (financiën)
Anja Verkuil-schoenmaker -
Accommodatie
Dave Rijdes - HORECA MANAGER
Jan Pouw - ONDERHOUD ACCOMMODATIE
Michiel van Roozendaal - ONDERHOUD ACCOMMODATIE
Wedstrijdsecretariaat Jongste Jeugd
Jacqueline Zandvliet - Veldhockey
Wedstrijdsecretariaat Junioren
Petra van der Wolk - Veldhockey
Petra van der Wolk - Aanvragen Veld t.b.v. oefenwedstrijd
Wedstrijdsecretariaat Senioren
Peter Visschedijk - Veldhockey
Wedstrijdformulieren afhandeling
Hetty van Noortwijk - Bonga -
ELFTALCOMMISSIE JEUGD
Christine Voorma - 1. Voorzitter Jeugdcommissie - Jongens-lijn
Jaap Miedema - 1. Voorzitter Jeugdcommissie - Meisjes-lijn
Vincent van de Peppel - 2. Opleidingslijn jongens
Arnoud Boersma - 2. Opleidingslijn meisjes
Floor Joosten - 2. Professional Benjamins en Jongste Jeugd
Nanette Ruyssenaars-verhoeven - 2. Voorzitter Jeugdcommissie - Jongste Jeugd
Anne-Romee Gales - 3. Professional AB-jeugd
Arnoud Boersma - 3. Professional CD-jeugd
ELFTALCOMMISSIE BENJAMINS
Lisa Jongen - Coördinatie jongens
Doeschka Bos - Coördinatie jongens
David Groothuizen - Coördinatie meisjes
Emilie Fokker - Coördinatie meisjes
ELFTALCOMMISSIE 3 TALLEN jongens
Doeschka Bos -
ELFTALCOMMISSIE 6 TALLEN Jongens
Yvonne Geenen -
ELFTALCOMMISSIE 6 TALLEN Meisjes
Maarten van der Velden -
ELFTALCOMMISSIE 8 TALLEN Meisjes
Birgid Ploegmakers -
ELFTALCOMMISSIE 8 TALLEN Jongens
Floor Dessing-Pietersma -
ELFTALCOMMISSIE Lijncöordinator Jongens A
Lex Knape -
ELFTALCOMMISSIE Lijncöordinator Jongens B
Kees Smith -
ELFTALCOMMISSIE Lijncöordinator Jongens C
Mark Tobias -
Mathilde Meeuwis -
ELFTALCOMMISSIE Lijncöordinator Jongens D
Alice van den Bos -
Paulien Oskam -
ELFTALCOMMISSIE Lijncöordinator Meisjes A
Jaap Miedema -
ELFTALCOMMISSIE Lijncöordinator Meisjes B
Marian Wiarda -
Roderik Rodermond -
ELFTALCOMMISSIE Lijncöordinator Meisjes C
Louise Vosters -
Hanneke Leyssius -
ELFTALCOMMISSIE Lijncöordinator Meisjes D
Blandine de Kreuk-Fokker -
Maartje Craemer -
Technisch Coördinator Opleidingslijn Jeugd
Vincent van de Peppel - 2. Opleidingslijn jongens
Arnoud Boersma - 2. Opleidingslijn meisjes
Keepersschool
Lukas Westra Opleidings-lijn jeugd
ELFTALCOMMISSIE SENIOREN
Duncan Moser Voorzitter
Martine Bosch - ELFTALCOMMISSIE SENIOREN - Dames
Maurits Klaassen - ELFTALCOMMISSIE SENIOREN - Heren
Arnoud Hellemans - ELFTALCOMMISSIE VETERANEN
Jaap Miedema - SENIOREN TRAINERS
Trimhockey commissie (www.trimhockey.nl)
Pieter Elstgeest Coördinatie
Pieter Elstgeest Communicatie
Pieter Elstgeest Vertegenwoordiger maandag
Corinna Volckmar Vertegenwoordiger dinsdag
Laura Reuser Vertegenwoordiger woensdag
Sophie André de la Porte Vertegenwoordiger woensdag
Jeroen Nijboer Vertegenwoordiger donderdag
Paul Tesser Trainer maandag
Karlijn van Zomeren - de Wit Trainer maandag
Ruud Reijers Trainer maandag
Anton Visser Trainer dinsdag
Gregor Holtzer Trainer woensdag
Pieter Elstgeest Trainer donderdag
Zaalhockey Wedstrijdformulieren
Hetty van Noortwijk - Bonga - Wedstrijdformulieren afhandeling
Zaalhockey commissie
Lars Rikze Zaalhuur
Iara Riede-van Burik -
Juliette Juten Materialen
Daphne Lankhout Trainingsschema
Arbitrage-commissie
Eugene Weultjes Voorzitter 1. ALGEMENE ARBITRAGEZAKEN
Tjasse Biewenga [email protected] 2. INDELINGEN JEUGD
Laura Maerman - 2. INDELINGEN JEUGD
Tjasse Biewenga - 3. INDELINGEN SENIOREN
Grignon Marell Heren 2 en Dames 2 3. INDELINGEN SENIOREN
Laura Maerman [email protected] 3. INDELINGEN SENIOREN
Eugene Weultjes - 4. COÖRDINATIE BEGELEIDING JEUGDSCHEIDSRECHTERS
Sebastiaan Wooning - 5. BEGELEIDING JEUGDSCHEIDSRECHTERS
Bas van de Griendt - 5. BEGELEIDING JEUGDSCHEIDSRECHTERS
Diederik Nas - 5. BEGELEIDING JEUGDSCHEIDSRECHTERS
Bart Loozen - 5. BEGELEIDING JEUGDSCHEIDSRECHTERS
Arnoud Hellemans - 5. BEGELEIDING JEUGDSCHEIDSRECHTERS
Walther van der Does de Willebois - 5. BEGELEIDING JEUGDSCHEIDSRECHTERS
Inez Eikelboom-nabbe - 5. BEGELEIDING JEUGDSCHEIDSRECHTERS
Anne Sandberg - 5. BEGELEIDING JEUGDSCHEIDSRECHTERS
Robbert Mooyman - 5. BEGELEIDING JEUGDSCHEIDSRECHTERS
Pim Donders - 5. BEGELEIDING JEUGDSCHEIDSRECHTERS
Eugene Weultjes - 5. BEGELEIDING JEUGDSCHEIDSRECHTERS
Eugene Weultjes - 6. SCHEIDSRECHTER OPLEIDINGEN
Michael Borchers - 6. SCHEIDSRECHTER OPLEIDINGEN
Materiaal commissie
Robert Meijer -
Guido Cals -
Sponsoring
Sebastiaan Westerhout Voorzitter
Pieter Quarles van Ufford - 1. SPONSOR DEVELOPMENT
Martin Eijgenhuijsen - 1. SPONSOR DEVELOPMENT
Jan-Willem Nieuwenhuys - 2. SPONSOR ACCOUNTMANAGEMENT
Nienke Leemreize-bollen - 2. SPONSOR ACCOUNTMANAGEMENT
Jorus Vos - 2. SPONSOR ACCOUNTMANAGEMENT
Murk Vlietstra - 2. SPONSOR ACCOUNTMANAGEMENT
Mayra Krisnadath - 2. SPONSOR ACCOUNTMANAGEMENT
Xander Verdonkschot - 2. SPONSOR ACCOUNTMANAGEMENT
Artemis Boelens - 3. SPONSOR EVENTS
Artemis Boelens - Sponsor Beheer
Barcommissie
Annemarie Willemse-Lange -
Fleuriëtte van de Velde -
Dave Rijdes -
Remko van Ommeren -
Jeugdbestuur
Emma Weites -
Thijs Vroege -
Koen van Doorn -
Fabien Noordenbos -
Pieter Raaijmakers -
Charlotte Gilsing -
Frederique de Jongh -
Rutger van Doorn -
ALGEMEEN
Francine de Booy-van Rhijn - Archief Beheer
Tuchtcommissie
Elise Buwalda Voorzitter
Lucas Tordoir -
Peter Visschedijk -
Redactie SCHC
Catharina Coepijn -
Mascha Timp -
Sylvia Martens -
Stephanie van Olderen -
Nelleke van Delden -
Marian Jansen -
Robin Deuster - Instagram & Twitter
Reunisten Commissie
Mariëtte van den Hoven-Kingma - ALGEMENE ZAKEN EN INFORMATIE
Stichting Tophockey SCHC
Arthur Bouvy Voorzitter
Communicatie extern
Astrid Kersseboom -
Jos Frijters -
EVENEMENTEN DIVERS
Marian Jansen - FAMILIE TOERNOOI
Mariëlle de Jongh-van de Looij - FAMILIE TOERNOOI
Maaike Wehmeijer - FAMILIE TOERNOOI
Thijs van Lotringen Financiën FAMILIE TOERNOOI
Linda Lulu Lupgens - JONGSTE JEUGD FEEST
Katy den Tex - JONGSTE JEUGD FEEST
Ellen Boot - JONGSTE JEUGD FEEST
Maaike Wehmeijer - KIEN-commissie
Lodewijk Mengelberg - KIEN-commissie
Bas Janssen - KIEN-commissie
Bob Voermans - KIEN-commissie
Karin van Odijk - KIEN-commissie
Arnoud Hellemans - MEDIA HOCKEY TOERNOOI
Andrea Boekhorst - MEDIA HOCKEY TOERNOOI
Ellen Boot - MEDIA HOCKEY TOERNOOI
Emilie Schaab - MEDIA HOCKEY TOERNOOI
Wouter Arent - MEDIA HOCKEY TOERNOOI
Remko van Ommeren - MEDIA HOCKEY TOERNOOI
Hidde Franke - Muziek zondag
Martijn Kuijt - Muziek zondag
Pepijn Vreeken - Muziek zondag
Emilie Schaab - SUPER SUNDAY
Artemis Boelens - SUPER SUNDAY
Annekarien van der Leest - SUPER SUNDAY
Vertrouwens persoon
Dinemarie Teunissen -
Stichting Continuïteit
Jeroen van der Neut -
Arthur Bouvy -
Krijn Olthof -
Bas van den Hoven -
Johannes Olland -
Kascommissie
Jan Hamer -
Reinier Hietink -
Francine Booij -

Hoofdsponsor

Agenda

17-12 Wilddiner

Instagram

SCHC TV