Bestuur VOORZITTER
Arthur Bouvy -
Bestuur SECRETARIS
Sabine van Baarle-Schmitz -
Bestuur PENNINGMEESTER
Veronique Wijffels -
Bestuur ACCOMMODATIE
Björn Steen -
Bestuur HORECA & EVENEMENTEN
Rutger van Londen -
Bestuur SPONSORING
Sebastiaan Westerhout -
Bestuur JEUGD HOCKEY
Ebelien Pondaag -
Bestuur SENIOREN HOCKEY
Duncan Moser -
Bestuur TOPHOCKEY Heren 1 en 2
Leonard Posthumus Meyjes -
Bestuur TOPHOCKEY Dames 1 en 2
Willem Boot -
Gevonden Voorwerpen
Ingrid Hogenhout -
Maaike Wehmeijer -
Operations Manager
Daphne Lankhout -
Ledenadministratie
Mariëlle de Jongh-van de Looij -
Secretariaat (financiën)
Anja Verkuil-Schoenmaker -
Accommodatie
Annemiek de Fouw - HORECA MANAGER
Martijn Ruyssenaars - ONDERHOUD ACCOMMODATIE
Björn Steen - ONDERHOUD ACCOMMODATIE
Wouter Arent - ONDERHOUD ACCOMMODATIE
Wedstrijdsecretariaat Jongste Jeugd
Jacqueline Zandvliet - Veldhockey
Wedstrijdsecretariaat Junioren
Petra van der Wolk - Veldhockey
Petra van der Wolk - Aanvragen Veld t.b.v. oefenwedstrijd
Wedstrijdsecretariaat Senioren
Peter Visschedijk - Veldhockey
Wedstrijdformulieren afhandeling
Hetty van Noortwijk-Bonga -
ELFTALCOMMISSIE JEUGD
Maartje Craemer - 1. Voorzitter Jeugdcommissie
Vincent van de Peppel - 2. Opleidingslijn jongens
Arnoud Boersma - 2. Opleidingslijn meisjes
Marco Kuiper - 2. Professional Benjamins & Jongste Jeugd
Nanette Ruyssenaars-Verhoeven - 2. Voorzitter Jeugdcommissie - Jongste Jeugd
Anne-Romee Gales - 3. Professional AB-jeugd/CD-meisjes
Floor Joosten - 3. Professional CD-jongens
ELFTALCOMMISSIE BENJAMINS
Linda Hendriks - Coördinator Jongens
Linda Hendriks - Coördinator Meisjes
ELFTALCOMMISSIE 3 TALLEN
Roosmarijn Timp -
ELFTALCOMMISSIE 6 TALLEN Meisjes
Floor Dessing-Pietersma -
ELFTALCOMMISSIE 6 TALLEN Jongens
Floor Dessing-Pietersma -
ELFTALCOMMISSIE 8 TALLEN Meisjes
Francine Booij -
ELFTALCOMMISSIE 8 TALLEN jongens
Doeschka Bos -
ELFTALCOMMISSIE Lijncöordinator Jongens A
Mathilde Meeuwis -
Andries Versteeg -
ELFTALCOMMISSIE Lijncöordinator Jongens B
Mathilde Meeuwis -
Andries Versteeg -
ELFTALCOMMISSIE Lijncöordinator Jongens C
Annemarie Willemse-Lange -
ELFTALCOMMISSIE Lijncöordinator Jongens D
Alexandra de Bie-Spek -
ELFTALCOMMISSIE Lijncoördinator Keepers
Blandine de Kreuk-Fokker -
ELFTALCOMMISSIE Lijncöordinator Meisjes A
Blandine de Kreuk-Fokker -
Marit van Oirschot -
ELFTALCOMMISSIE Lijncöordinator Meisjes B
Marit van Oirschot -
Blandine de Kreuk-Fokker -
ELFTALCOMMISSIE Lijncöordinator Meisjes C
Renske Onland -
Maartje Craemer -
ELFTALCOMMISSIE Lijncöordinator Meisjes D
Marieke Koers -
Maarten van der Velden -
Technisch Coördinator Opleidingslijn Jeugd
Vincent van de Peppel - 2. Opleidingslijn jongens
Arnoud Boersma - 2. Opleidingslijn meisjes
Keepersschool
Peter van Emst - Opleidingslijn jeugd
ELFTALCOMMISSIE SENIOREN
Duncan Moser Voorzitter
Tim Heere - Elftalcommissie Senioren - Heren
Arnoud Hellemans - Elftalcommissie Veteranen
Jaap Miedema - Senioren trainers
Trimhockey commissie (www.trimhockey.nl)
Pieter Elstgeest Coördinatie
Pieter Elstgeest Communicatie
Pieter Elstgeest Vertegenwoordiger maandag
Corinna Volckmar Vertegenwoordiger dinsdag
Laura Reuser Vertegenwoordiger woensdag
Paul Tesser Trainer maandag
Karlijn van Zomeren-de Wit Trainer maandag
Ruud Reijers Trainer maandag
Gregor Holtzer Trainer woensdag
Pieter Elstgeest Trainer donderdag
Zaalhockey Wedstrijdformulieren
Hetty van Noortwijk-Bonga - Wedstrijdformulieren afhandeling
Zaalhockey commissie
Sandra Timmerman -
Ilse van Dijk -
Monique Ilsink -
Marleen Faber -
Mariecken Groeneveld -
Arbitrage-commissie
Eric van der Wolk - 1. VOORZITTER
Tjasse Biewenga - 2. INDELING CLUBSCHEIDSRECHTERS
Roeland Nagel - 2. INDELING CLUBSCHEIDSRECHTERS
Laura Maerman - 2. INDELING CLUBSCHEIDSRECHTERS
Bas van de Griendt - 3. INDELING CS+
Diederik Nas - 4. INDELING HEREN 2, DAMES 2, VETERANEN A
Eric van der Wolk - 5. BEGELEIDING JEUGDSCHEIDSRECHTERS
Diederik Nas - 6. OPLEIDINGEN CLUBSCHEIDSRECHTERS en CS+
Bas van de Griendt - 6. OPLEIDINGEN CLUBSCHEIDSRECHTERS en CS+
Michael Borchers - 6. OPLEIDINGEN CLUBSCHEIDSRECHTERS en CS+
Thijs Eijgenhuijsen - 7. INHUUR SCHEIDSRECHTERS
Maurits Hessing - 7. INHUUR SCHEIDSRECHTERS
Materiaal commissie
Robert Meijer -
Guido Cals -
Sponsoring
Sebastiaan Westerhout Voorzitter
Martin Eijgenhuijsen - 1. SPONSOR DEVELOPMENT
Jan-Willem Nieuwenhuys - 2. SPONSOR ACCOUNTMANAGEMENT
Jorus Vos - 2. SPONSOR ACCOUNTMANAGEMENT
Murk Vlietstra - 2. SPONSOR ACCOUNTMANAGEMENT
Xander Verdonkschot - 2. SPONSOR ACCOUNTMANAGEMENT
Artemis Borgers - 3. SPONSOR EVENTS
Artemis Borgers - Sponsor Beheer
Barcommissie
Annemiek de Fouw Coördinatie
Wedstrijdtafel
Harriët Pennings -
Dorine Verlaak -
Menno Buursema -
Geraldine de Vries -
Janneke Schwitters -
Malou Danoesastro-Koperdraat -
Kim Hoogendijk -
Erik Remkes -
Veronique Wijffels -
Jeugdbestuur
Pieter Raaijmakers Voorzitter
Rutger van Doorn Penningmeester
Frederique de Jongh -
Charlotte Gilsing -
Sofie Vrouenraets -
Olaf Berdenis van Berlekom -
Huub Rosier -
Charlotte Bouvy -
ALGEMEEN
Francine de Booy-van Rhijn - Archief Beheer
Tuchtcommissie
Elise Buwalda Voorzitter
Lucas Tordoir -
Peter Visschedijk -
Redactie SCHC
Catharina Coepijn -
Mascha Timp -
Stephanie van Olderen -
Karin van Odijk - Facebook
Robin Deuster - Instagram & Twitter
Reunisten Commissie
Mariëtte van den Hoven-Kingma - ALGEMENE ZAKEN EN INFORMATIE
Stichting Tophockey SCHC
Arthur Bouvy Voorzitter
Communicatie extern
Astrid Kersseboom -
Jos Frijters -
EVENEMENTEN DIVERS
Wouter Arent - FAMILIE TOERNOOI
Martijn Ruyssenaars - FAMILIE TOERNOOI
Martijn Ruyssenaars - FAMILIE TOERNOOI
Laura Maerman - FAMILIE TOERNOOI
Marjanne Dekker - FAMILIE TOERNOOI
Thijs van Lotringen Financiën FAMILIE TOERNOOI
Linda Lulu Lupgens - JONGSTE JEUGD FEEST
Katy den Tex - JONGSTE JEUGD FEEST
Ellen Boot - JONGSTE JEUGD FEEST
Maaike Wehmeijer - KIEN-commissie
Lodewijk Mengelberg - KIEN-commissie
Bas Janssen - KIEN-commissie
Karin van Odijk - KIEN-commissie
Bob Voermans - KIEN-commissie
Arnoud Hellemans - MEDIA HOCKEY TOERNOOI
Andrea Boekhorst - MEDIA HOCKEY TOERNOOI
Ellen Boot - MEDIA HOCKEY TOERNOOI
Wouter Arent - MEDIA HOCKEY TOERNOOI
Remko van Ommeren - MEDIA HOCKEY TOERNOOI
Hidde Franke - Muziek zondag
Martijn Kuijt - Muziek zondag
Pepijn Vreeken - Muziek zondag
Artemis Borgers - SUPER SUNDAY
Annekarien van der Leest - SUPER SUNDAY
Vertrouwens persoon
Dinemarie Teunissen -
Stichting Continuïteit
Jeroen van der Neut -
Sabine van Baarle-Schmitz -
Arthur Bouvy -
Bas van den Hoven -
Johannes Olland -
Kascommissie
Bart van Rooij -
Patrick Laan -

Hoofdsponsor

 

Livestream


Wat fijn dat je hebt gekeken. Graag tot een volgende keer. 

Instagram

SCHC TV